O nás

V Artefinu si klademe za cíl rozptýlit veškeré obavy z případného nákupu uměleckého díla a cestu k jeho pořízení co nejvíc zjednodušit.

V našem depozitáři a showroomu si můžete na ploše 460 m2 vybrat z více než 800 uměleckých děl různých autorů. Každému zájemci věnujeme dostatek času k osobním konzultacím, umožníme přímé jednání s umělci a případně i výběr dalších děl z jejich ateliérů. Navíc můžeme nabídnout financování nákupu formou splátek, a to jak pro podnikatele, tak i koncové zákazníky.

Věříme, že touto cestou dokážeme zpřístupnit svět současného umění komukoliv, kdo uvažuje o jeho koupi ať už jako o dobré investici, nebo jen pro radost. Přesvědčíme vás že umění není jen pro bohaté nebo vyvolené, a cesta k pořízení kvalitního originálu může být mnohem jednodušší, než se na první pohled zdá.

Proč investovat do umění

Předně je to skutečnost, že správně vybraný artefakt postupem času spolehlivě nabývá na hodnotě. Jde o historicky prověřený fakt, jehož rating stvrzují samotné dějiny umění. A právě umění je také nejdůležitější a stále se zhodnocující stopou lidstva – nejen finančně, ale i esteticky a eticky.
Navíc interiér bytu nebo firemních prostor doplněný vhodně zvoleným originálem působí dojmem exkluzivity, výjimečnosti a dává signál o kulturním přesahu majitele.

Vydejte se s námi na cestu od krásy k investici…

René Rohan, galerista

Dokonalé zázemí

V areálu Q Parku v Měšicích jsme vybudovali světově ojedinělý systém poskytující na jednom místě veškeré služby týkající se péče o umělecká díla, jejich nákupu, prodeje, nebo investování do umění prostřednictvím fondu.

Uchováváme po generace

ARTEX a ARTEFIN nabízí unikátní spojení klíčových služeb v oblasti budování a správy uměleckých sbírek, poskytovaných na jednom místě. Kromě galerie disponujeme vlastním depozitářem pro profesionální uskladnění uměleckých děl s plným zabezpečením a výhodnými pojistnými podmínkami, specializovanou transportní firmou s proškoleným personálem, nadstandardními kontakty na odborníky v posuzování, konzervování a restaurování uměleckých děl a na špičky v oboru obchodu s uměním.

ARTEXARTSERVICES.CZ

Partneři

Artlist
Art Index J&T banka
Essox
Luxent

Mediální partneři

České galerie

Více o partnerech